Your IP: 3.237.16.210
Server Time: 2021-10-28 09:10:13

Након више од годину дана, свечаним отварањем изложбе 10. септембра у холу школе, завршили смо реализацију пројекта „Буди друг, дај ми крила један круг!“. Пројекат је реализован у оквиру програма Подршка Европске уније управљању миграцијама у Републици Србији. Средства Европске уније одобрена су нам на конкурсу који је расписало Министарство просвете, науке и технолошког развоја.

Током реализације пројекта, одржано је мноштво радионица и активности у којима су учествовали сви ученици и запослени наше школе као и одређени број родитеља и представника локалне заједнице. Активности су биле образовног, уметничког и рекреативног карактера и помогле су нам у намери да оснажимо једни друге, искажемо своју креативност и развијамо предузетнички дух и здраве стилове живота.

Ученици наше школе на изложби су имали прилику да виде продукте настале на уметничким радионицама.

Упркос тешкоћама изазваних пандемијом, успели смо да релизујемо све планиране активности и оставримо циљеве пројекта.

Захваљујемо се свим учесницима пројектних активности на несебичном труду!