Skolska i gradska biblioteka 04.04.2013. godine (6).jpg

Your IP: 35.175.121.230
Server Time: 2020-04-10 03:27:40

Поводом Међународног дана жена, у школи „Ђура Јакшић" организован је сусрет чланова ђачких парламената основних школа „Фејеш Клара", „Свети Сава" и „Ђура Јакшић".
Ученици су упознали знамените жене које су дале свој допринос у области културе, науке, образовања...
Сви учесници били су задовољни дружењем и договорено је да се слични сусрети организују и у наредном периоду.

View the embedded image gallery online at:

Општинско такмичење из физике за ученике основних школа одржано је 23. фебруара у нашој школи. Учествовао је 31 ученик шестог, седмог и осмог разреда. Нашу школу представљао је ученик шестог разреда Јован Секулић. Јован је заузео треће место и пласирао се нa окружни ниво такмичења. Честитамо Јовану и наставници Јелени Вулић!

Обавештавао родитеље наших ученика да се предавање „Безбедност деце на интернету“ неће одржати данас, 18. фебруара, због обуставе наставе. О накнадном термину одржавања овог предавања родитеље ћемо обавестити благовремено.

Због епидемије грипа у свим школама АП Војводине на снази је обустава наставе у периоду од 12. фебруара закључно са 21. фебруаром! Допис Покрајинског секретара.

ПРИСТИГЛЕ НОВЕ КЊИГЕ У ШКОЛСКУ БИБЛИОТЕКУ!

Министарство просвете, науке и технолошког развоја и ове године је определило одређена средства за набавку и богаћење књижног фонда школских библиотека.

Наша школска библиотека богатија је за  34  наслова међу којима су : лектире,сликовнице, енциклопедије. На овај начин  допунили смо књижни фонд новим насловима.

Школски библиотекар